Więcej nieba. Jak doświadczać Bożej obecności?

Tłumaczenie: Anna Buczkowska
Wydawnictwo: Koinonia
9 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Face to face with God
978-83-601-2453-6
religia, wiara, duchowość
religia
Agata

Przygotuj się na spotkanie z Bogiem, które przemieni Twoje życie! Wszyscy chcemy być częścią czegoś większego niż my sami. Pragniemy doświadczać tego, że Bóg nas kocha i ma plan dla naszego życia. Czy może być lepszy sposób, niż stawać codzienne w Jego obecności i pytać? Bill Johnson stawia na pierwszym miejscu głębokie doświadczanie intymnej relacji z Bogiem. W Więcej nieba pomaga nam szukać...

Przygotuj się na spotkanie z Bogiem, które przemieni Twoje życie!

Bill Johnson stawia na pierwszym miejscu głębokie doświadczanie intymnej relacji z Bogiem. W Więcej nieba pomaga nam szukać Boga i większej miary Jego obecności w życiu. Dzięki tej książce nauczysz się:
a) jak „urządzić zasadzkę” na Boga, zamiast tylko na Niego czekać,
b) co to znaczy „wejść w przychylność” Jego oblicza i jak to zmienia historię,
c) jak radzić sobie z rozproszeniami w czasie modlitwy/medytacji,
d) jaka jest nagroda za wpatrywanie się w Błogosławiącego w trakcie sięgania po Jego błogosławieństwo,
e) jak wyjść z miejsca stabilizacji duchowej, aby popłynąć na nadchodzącej fali przebudzenia.

Bill Johnson jest bardzo popularnym mówcą i regularnie organizuje konferencje z takimi znanymi mówcami jak Mike Bickle, Randy Clark, Mario Murillo i Mahesh Chavda. Jako obiecujący nowy głos w świecie chrześcijańskich publikacji, jest autorem "The Supernatural Power of a Transformed Mind" i "Kiedy niebo nawiedza ziemię".

Arwen | 2014-11-07
Przeczytana: 2011 rok

Najlepsza książka Billa, a czytałam wszystkie. Samo sedno, trzeba robić przerwy w czytaniu bo jest tak intensywna.

malgosianna | 2014-05-30
Malina | 2011-10-03