Rekolekcje

Wydawnictwo: Znak
83-240-0287-1
religia
Snoopy

Doskonały sposób przygotowania się do pełnego przeżywania Wielkiego Postu i świąt Wielkiej Nocy. Zbiór krótkich medytacji nad czytaniami ewangelicznymi, które w starożytnym Kościele były szczególnie polecane dla osób przygotowujących się do chrztu. Punktem wyjścia rozważań są trzy fragmenty Ewangelii Jana – opowieść o Samarytance, wskrzeszenie Łazarza i uzdrowienie niewidomego. Wybór nie jest przypadkowy. Każda z tych historii jest opowieścią o tym, jak zmienić własne życie i pogłębić swoją wiarę.

Dagmara | 2011-02-13
Snoopy | 2010-11-23