Czarodziejka z Księżyca t. 4

Naoko Takeuchi Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 4) komiksy
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Data 1. wydania:
2012-03-13
Rafał Rzepka
J.P. Fantastica
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Czarodziejka z Księżyca (tom 4)
komiksy
Rafał Rzepka
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga

Kim okaże się mała bohaterka? Czy namiesza trochę w życiu uczuciowym Sailor Moon? Kolejne zło nadchodzi.

Na półkach: , , , ,

Chibiusa spada z nieba, są nowi wrogowie, i co chwile któraś z czarodziejek zostaje porwana.
Nie mogę się doczekać dalszego ciągu!
Ta manga jest ekstra!
Gorąco polecam ! ! !

Królowa Metalia zostaje pokonana, a Bunny odzyskuje miłość Taksido. Ale pojawiają się kolejni wrogowie, a także tajemnicza mała dziewczynka, która twierdzi, że jest Bunny...

Akcja, humor, miłość... Czyli więcej tego samego, co do tej pory. Trochę wkradło się chaosu, trochę głupich rzeczy (UFO? Samospalenie?...), przede wszystkim drażni jednak sama autorka i jej...

No i kurde i skończyło się ciąg dalszy nastąpi a ja jeszcze nie kupiłam sobie dalszych tomów..
dlaczego !!

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim...

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę...

• Manga
  • Mangi