Synowie markizy de Belcamp

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Jean Diable
historyczna
BialyTrufl

Fascynująca historia spisku, miłości, zdrady, zagadek i śledztwa, wszystko w czasach Napoleona uwięzionego na Wyspie Św. Heleny przez Anglików.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

sola255 | 2015-01-02
Na półkach: Przeczytane, Historyczne

Dokładnie taka jak opis pod książką!

Bożena | 2016-09-29

Czytałam już dawno, ale pamiętam, że mi się podobała, chociaż do końca nie rozgryzłam, jak to było z tymi głównymi bohaterami. Chyba przeczytam jeszcze raz, zwłaszcza, że mam w domowej biblioteczce.

Renata | 2015-08-12
Przeczytana: 2015 rok

Fascynująca powieść. Dzieje się tyle i w takim tempie, że momentami trudno się nie pogubić. Dla mnie główny bohater (czy też ilu ich tam było???) pozostał nieodgadniony do końca. Inteligentny, przystojny, szlachetny, odważny, pewny siebie, romantyczny, niebezpieczny. Z pewnością kiedyś powrócę do tej lektury. Aż się prosi o ekranizację.

Dominika | 2010-11-20

estrzy | 2018-02-16