978-83-7271-513-5
Agnieszka

Nowoczesny podręcznik uwzględniający najnowsze osiągnięcia nauki. Będzie użyteczny nie tylko dla geografów, astronomów i fizyków, lecz również dla studentów uczelni technicznych, a w szczególności dla kierunku geologia, geofizyka, geodezja, inżynieria i ochrona środowiska. Może też służyć jako kompendium wiedzy dla nauczycieli i uczniów szkół średnich, a szerzej - dla wszystkich, którzy...

Nowoczesny podręcznik uwzględniający najnowsze osiągnięcia nauki.

Może też służyć jako kompendium wiedzy dla nauczycieli i uczniów szkół średnich, a szerzej - dla wszystkich, którzy interesują się astronomią.

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego poleca bogaty wybór skryptów, podręczników i innych pomocy dydaktycznych dla studentów, poradniki i materiały metodyczne dla nauczycieli i wychowawców monografie naukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Vanyaquetta | 2016-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2016