Jan Paweł II. Portret prywatny człowieka i papieża

Tłumaczenie: Krzysztof Obłucki
Wydawnictwo: Fakty
John Paul II. A Personal Portrait of the Pope and the Man.
83-7311-351-7
Jan Paweł II
asia3333

Pełen sympatii, osobisty opis papież jako człowieka. Niezwykła książka z wybranymi fragmentami tego, co pisał i mówił Jan Paweł II. Znajdziemy tu refleksje Papieża na temat rodziny, znaczenia świąt, rozumienia Kościoła, życia zarówno zwykłych, jak i świętych ludzi. Jak dzielić się z innymi, jak żyć w pokoju, jak nie ulec magii pieniądza, jak wspólnie się modlić, jak wychowywać dzieci, jak korzystać z mediów? - 365 dni z Janem Pawłem w krótkiej refleksji lub modlitwie.

Hannibal | 2012-03-19

Wspaniała książka o Janie Pawle II. Chyba najlepsza z tych,które przeczytałem.

lukimag | 2015-03-30
Belatrix | 2014-11-24