Dar i Tajemnica. W pięćdziesiątą rocznicę moich święceń kapłańskich

Wydawnictwo: WAM
Jan Paweł II, wspomnienia
Afrodyta

Prezentowana książka została napisana w 50. rocznicę święceń kapłańskich Jana Pawła II. Autor odsłonił przed czytelnikami przeżycia dotyczące jego kapłaństwa. Opowiedział o dzieciństwie i szkole w Wadowicach, o studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim i w seminarium duchownym w Krakowie, o radościach życia kapłańskiego i wyzwaniach stojących przed współczesnymi kapłanami.

Siro | 2012-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2012

Bardzo króciutka, ale jakże rzeczowa i wciągająca książka, opisująca przebieg drogi kapłańskiej Jana Pawła II w jego pięćdziesiątą rocznicę święceń...
Co tu dużo się rozpisywać! Polecam!

Raf_use | 2017-02-08
Na półkach: Przeczytane, Religijne

Autobiografia Jana Pawła II - pozycja obowiązkowa dla każdego, kto ceni jego przesłanie

autofikcja | 2014-04-24

Książka autobiograficzna napisana na kilka lat przed śmiercią oddaje w krótki i przystępny sposób klimat w jakim rodziło się kapłaństwo papieża Jana Pawła II. Mocna rzecz, szczególnie teraz nabiera nowego znaczenia, kiedy się ją czyta przed ogłoszeniem Jana Pawła II świętym. Nie trzeba zachęcać.

minika20 | 2012-01-27
Przeczytana: 04 kwietnia 2010

Mariusz | 2016-09-14
Na półkach: Przeczytane, Religia

Jan Paweł II trochę inaczej. Bardzo ciekawa.

Lilianna Karolewska | 2017-05-28
AKK | 2017-05-02