Jak mówić dziecku „nie”

Saying „no”. Why it’s important for you and your child
978-83-7648-445-7
dziecko, asertywność, wychowanie
Pistacia

Wiele osób odmawianie czegokolwiek własnemu dziecku traktuje jako niszczenie w sobie rodzica doskonałego. Pogląd, że należy przychodzić na każde zawołanie malucha, aby zaspokoić wszelkie jego potrzeby, prowadzi w rzeczywistości do tego, że dziecko staje się nieszczęśliwe i źle przystosowane. Książka amerykańskiej terapeutki pomoże zdezorientowanym rodzicom w zastanowieniu się, w jakich okolicznościach można, a nawet należy, wyrazić sprzeciw. Wyjaśnia, jak i dlaczego rodzice, pomimo najlepszych intencji, popełniają błędy, oraz wskazuje sposoby ich unikania.

[opis wydawcy]

Kawosław | 2013-08-01
Ewa | 2016-07-14
Agata | 2014-01-18
Ismena | 2013-11-06
Muminka | 2013-11-05
Na półkach: Chcę przeczytać, Moje!
Książkowa-Fantazja | 2012-10-06
Karo | 2012-02-29