Radosny taniec hormonów

0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-86025-97-2
poradniki
Agata

Bycie w związku z drugim człowiekiem jest ciężką harówką. Większość z nas wyobraża sobie, że miłość przezwycięży wszystko, a nasze życie będzie wyglądało jak w bajce. Nie będzie - jeśli się nie postaramy i nie będziemy dbać o nasz związek. Bajka zamieni się w koszmar, my zamienimy się we wraki ludzkie, a miłość pęknie jak bańka mydlana

Agata | 2010-08-30
Przeczytana: 2008 rok

Poradnik został kupiony w taniej książce dla śmiechu (moją uwagę przyciągnął niezwykle poetycki tytuł) i zadanie spełnił doskonale. Cytowany w trasie z Torunia do Warszawy dostarczył mi i kierowcy niezapomnianych przeżyć humorystycznych. Zwykle nie czytam poradników, więc może nie odnajduję się w tej stylistyce, ale to dzieło naprawdę było tak głupie, że aż śmieszne :>

joan-na | 2011-11-10