Testosteron kontra estrogen, czyli seks w naszym mieście

Wydawnictwo: Egmont Polska
5 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Bycie w związku z drugim człowiekiem jest ciężką harówką. Większość z nas wyobraża sobie, że miłość przezwycięży wszystko, a nasze życie będzie wyglądało jak w bajce. Nie będzie jeśli się nie postaramy i nie będziemy dbać o nasz związek. Bajka zamieni się w koszmar, my zamienimy się we wraki ludzkie, a miłość pęknie jak bańka mydlana.Staraliśmy się w naszej książce ukazać pułapki, mielizny i niebezpieczeństwa, na jakie narażony jest heteroseksualny związek dwojga ludzi.(Autorzy).

Kaś | 2010-05-15

Duży plus za poczucie humoru i podejście do każdej z płci ze stosownym dystansem :D

Squirrel | 2015-09-18
Na półkach: Psychologia, 2015, Przeczytane