Testosteron kontra estrogen, czyli seks w naszym mieście

Okładka książki Testosteron kontra estrogen, czyli seks w naszym mieście Denis Hardy, Brenda Kim
Okładka książki Testosteron kontra estrogen, czyli seks w naszym mieście
Denis HardyBrenda Kim Wydawnictwo: Egmont Polska poradniki
poradniki
Egmont Polska
2004-01-01
2004-01-01

Okładka książki Radosny taniec hormonów Denis Hardy, Brenda Kim
Radosny taniec... Denis Hardy, Brenda...

Bardzo pobieżnie i z przymrużeniem okna napisana książka. Strasznie raziły mnie błędy stylistyczne tak jakby Google translator to tłumaczył 🤣

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Duży plus za poczucie humoru i podejście do każdej z płci ze stosownym dystansem :D

• Poradniki
  • Do przeczytania - psychologia, socjologia, antropologia
  • 1Posiadam
  • Domowa biblioteczka
  • ~Oddane/sprzedane

Dodaj cytat z książki Testosteron kontra estrogen, czyli seks w naszym mieście