Mężczyźni są z Marsa : spróbuj zrozumieć mężczyznę

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Men are from Mars
83-7298-003-9
puchata_kama

Dawno temu Marsjanie i Wenusjanki zakochali się w sobie i stworzyli wspaniały związek, gdyż szanowali i akceptowali swoje odmienności. Potem przybyli na Ziemię i zapomnieli, że pochodzą z różnych planet. John Gray udziela podstawowych porad jak umacniać i pogłębiać miłość. Związek mężczyzny i kobiety podobny jest do ogrodu: aby pięknie się rozrósł, trzeba go doglądać każdego dnia....

[Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2001]

Jacek Artemiuk | 2016-01-22