Psychologia i New Age

Wydawnictwo: POLWEN
Justyna

Pierwsza w Polsce kompleksowa ocena terapii Hellingera i Kinezjologii Edukacyjnej. Ks. Aleksander Posacki wykazał się ogromną i godną autentycznego podziwu kompetencją w swojej pracy, która podejmuje nie tylko wątek psychologiczny (na którym dobrze się zna), ale także liczne wątki filozoficzne, teologiczne, religioznawcze, szczególnie te związane z ezoteryzmem, okultyzmem i gnozą (w tym z ruchem New Age). W swojej godnej polecenia książce Autor wnikliwie i erudycyjnie analizuje rozmaite wcielenia pseudopsychologii, która często okazuje się jakąś zamaskowaną formą religii, duchowości, a nawet spirytyzmu.

psychoterapeuta | 2016-03-12
Przeczytana: 2002 rok

"Polowanie na czarownice".

kawusiowa5 | 2012-08-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Religijne

Mądra książka, warto do niej wracać.

czekolada72 | 2015-12-29
Marek | 2015-02-13