Kuszenie dotyczy każdego

978-83-7557-122-6
kuszenie, walka
religia
Oliwia

Ojciec Posacki jest jednym z pierwszych, którzy trafnie rozpo­znali w Polsce zjawisko nowych zagrożeń duchowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie jego wybrałem na swego rozmówcę, gdy postanowiłem nakreślić mapę duchowych zagrożeń. Rozmawiamy m.in. o:• fałszywych objawieniach, • opętaniach i egzorcyzmach w Polsce, • wróżbitach i różdżkarzach, • bioenergoterapii i uzdrowieniach, oraz o:•...

Rozmawiamy m.in. o:• fałszywych objawieniach,
• opętaniach i egzorcyzmach w Polsce,
• wróżbitach i różdżkarzach,
• bioenergoterapii i uzdrowieniach,
oraz o:• ezoteryzmie politycznym,
• Kinezjologii Edukacyjnej w polskich szkołach,
a także o:• Halloween,
• UFO.
Mam nadzieję, że książka ta będzie ważna dla wszystkich, któ­rzy na serio traktują swoje życie jako arenę duchowych zmagań.
Grzegorz Górny

źródło opisu: http://www.polwen.pl/idk-532/kuszenie_dotyczy_kazdego

źródło okładki: http://www.polwen.pl/idk-532/kuszenie_dotyczy_kazdego

Gog | 2013-08-16

Niezwykła książka. Spisana w formie rozmowy przystępnym i prostym językiem porusza ogromnie ważne tematy dla współczesnego człowieka (wierzącego czy też nie), który zewsząd atakowany jest różnymi treściami dotyczącymi świata nadprzyrodzonego i jego mocy. Ks. Posacki ma ogromną merytoryczną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem. Przeczytałam tę książkę raz i od razu wiedziałam, że będę musiała do niej powrócić, by usystematyzować wiedzę w niej zawartą. Polecam!

Paweł | 2013-10-17
Przeczytana: 16 października 2013

Ks. Posacki kolejny raz pokazał, że jest na prawdę wybitnym ekspertem w dziedzinie demonologii i zagrożeń duchowych. Polecam!

Mariusz | 2016-12-17
Anna | 2016-08-18