Abecadło miłości

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
What Hollywood won't tell you about sex, love and dating
83-7146-053-8
Justyna

Autorzy piszą o problemach związanych z dorastaniem i kształtowaniem sfery seksualnej z pozycji szczerych przyjaciół, dzielących się swoim doświadczeniem i mądrością. Nie narzucają rozwiązań, lecz przytaczając przykłady podprowadzają młodego czytelnika, by samodzielnie odkrył, jakie postępowanie rzeczywiście ma wartość, dokąd może prowadzić nieuporządkowane poszukiwanie miłości i jakim zasadom warto być wiernym. Delikatnie pokazują motywacje kierujące rodzicami, omijając pouczający ton, gdy ci zdają się nadmiernie kontrolować dorastającego syna, czy córkę. Podpowiadają też, jak w tym trudnym okresie ze sobą rozmawiać, by nie utracić kontaktu i budować zaufanie.

Ewa | 2014-09-24
Przeczytana: 02 stycznia 2010