BLV Tier- und Pflanzenfuehrer fuer unterwegs
zwierzę, roślina
flora i fauna
zgrzewa

W przewodniku przedstawiono około 800 gatunków roślin i zwierząt na około 900 zdjęciach w barwach naturalnych. Opisano morfologię, występowanie, tryb życia, rozwój i wiele innych cech przedstawionych gatunków.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kasandra_85 | 2013-03-02
Przeczytana: marzec 2013

Jarosław Wiśniewski | 2014-07-14

Bardzo dobra książka dla osób rozpoczynających przygodę z rozpoznawaniem rodzimych gatunków grzybów, roślin i zwierząt. Każdy gatunek opisany i opatrzony zdjęciem. Sprawdza się na rodzinnych wycieczkach w teren. Świetna dla młodych przyrodników.

halszka31 | 2011-10-22

Lubię chodzić po górach i lubię wiedzieć ,co mnie otacza. To jest książka, którą mam prawie w całości w głowie.

Mam ten przewodnik od dziecka. To moja ulubiona i ukochana książka, którą zawsze zabieram ze sobą do lasu i w góry. Może nie jest najwybitniejszym dziełem pod względem graficznym (wydany w 1994 roku!), ale pod względem zawartych informacji można na nim polegać bez wahania. Polecam.

Izabela | 2011-02-19

Gdyby ktoś chciał sprzedać ten przewodnik, to ja bardzo chętnie odkupię. Pilnie potrzebuję go na studia!

NataliaK | 2017-03-31
Przeczytana: 2002 rok