Astrofakty

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Pocket Book of Space
83-86822-41-4
Wilczek

Otwórz książkę i poznaj zdumiewające fakty o kosmosie! Fascynujący świat Układu Słonecznego, gwiazd i podróży kosmicznych poznasz dzięki wspaniałym zdjęciom oraz przejrzystym i prostym objaśnieniom.

lotosu_kwiat | 2012-11-23
Przeczytana: 1998 rok

Świetna książka dla starszych dzieci ( i nie tylko)- jako dziecko bardzo interesowały mnie wszelkie zagadnienia z astronomii,i była to jedna z ciekawszych pozycji jaką posiadam w tym temacie. W prosty i czytalny sposób przedstawia zagadnienia Układu Słonecznego - bardziej przystępnie niż wydania encyklopedyczne, a zarazem bardziej dogłębnie niż książeczki dla dzieci o tej tematyce.

BeYourself | 2014-03-24
Agnieszka | 2010-08-28