Nastolatki piszą opowiadania: Opowiastki z piekła rodem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nastolatki piszą opowiadania. Prace konkursowe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-87197-58-0
Barbara

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy tomik opowiadań napisanych przez nastolatków. Prace te zostały nadesłane na konkurs prozatorski - organizowany co roku pod egidą Wydawnictwa ASTRUM we Wrocławiu - noszący tytuł "Nastolatki - radości i smutki". Dotychczas odbyły się trzy jego edycje, a zamieszczone tu opowiadania pochodzą z roku 1996 i 1997. Niniejsza książeczka zawiera zatem najciekawsze prace...

Niniejsza książeczka zawiera zatem najciekawsze prace nagrodzone zarówno w I, jak i w II edycji konkursu, które zostały wysoko ocenione przez jury ze względu na walory literackie i zdobyły I nagrodę.
Kolejne zeszyty z tej serii będą zawierały prace nagrodzone II i III miejscem oraz prace wyróżnione przez jury.

Olaa00 | 2013-08-07

niektóre opowiadania naprawdę ciekawe