Dwa komitety. Dokumenty mówią...

Wydawnictwo: LTW
historia
historyczna

Książkę celowo określam jako szkic historyczny, gdyż z konieczności starałem się w niej przedstawić tylko najważniejsze fakty, by ułatwić Czytelnikowi poszukiwanie prawdy i do tego zachęcić. Dodaję też dla informacji, że książka ta oparta jest na moich audycjach historycznych, nadawanych przez Rozgłośnię Polską Radia Wolna Europa. Skrypty radiowe starałem się uzupełnić i dostosować do potrzeby Czytelnika.

Adrian | 2014-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2014