Niebiański cent

Wydawnictwo: Rebis
Heaven cent
8371201095
Monika

Przedwcześnie dojrzały przemieniec z Xanth, Książę Dolph, chcąc odnaleźć Dobrego Maga Humfreya, organizuje Wyprawę, będącą doskonałą szansą poznania otaczającego go świata i wyjścia z Rajskiego Wieku... Udaje się na nią ze swoim wiernym kompanem, zaczarowanym szkieletem, Marrowem. Odwiedza Wyspę Iluzji, Widoków, Mundanię i Hipnotykwę. Ucieka z Królestwa Goblinów, wywodzi w pole łasą na mężczyzn boginkę i syrenę. Walczy z ziejącym ogniem smokiem, zakochuje się i zaręcza z dwiema dziewczynami naraz. A wszystko to dzieje się, gdy szuka magicznej monetki znającej Odpowiedź!

źródło opisu: [Rebis, 1994]

Aliath | 2017-01-08