Ryż na różne sposoby

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-976854-5-4
kulinaria, przepisy, ryż
edtta

Książka zawiera 111 przepisów na sałatki, risotta, pilawy, zapiekanki, ryżowe desery i rozmaitości, a także dodatki do innych potraw. Autorka omówiła w niej gatunki ryżu, jego sposoby gotowania i wiele cennych praktycznych rad, gdyż - jak mówił Tsiu Lin - "ziarno ryżu po ugotowaniupowinno przypominać rozsypane perły, a ciężarem być podobne do płatków kwitnących śliw". Większość potraw...

Większość potraw zilustrowano kolorowymi zdjęciami.

wiolenia28 | 2016-02-19
Meowth | 2016-01-29