Martynka wsiada na konia

Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka
Martine monte a cheval
Raimunda _

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki Bestseller w wielu krajach świata.

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

Raimunda _ | 2010-07-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

kolejna dawka przygód Martynki z przepięknymi rysunkami C:

julka | 2015-05-03

Zwierzątka potrafią być wspaniałą pasją,lekarstwem, czy po prostu zajęciem innnym niż urządzenia technologiczne.

Sandra | 2014-02-26

Bardzo ciekawa książka o przygodach z końmi. Książka posiada piękne ilustracje.

Malycielaczek | 2011-07-26

Podobało mi się jak Martynka spełniła swoje marzenie i jechała na koniu.

MartynaMiliczPL | 2015-04-09

polecam i zachęcam do przeczytania

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: marzec 2010

Była bardzo miła dla tego konisia

Agusz | 2017-02-10