Sekrety wróżek

2010-01-01
2010-01-01
978-83-60010-99-0
Ewa Bobocińska
literatura dziecięca literatura młodzieżowa sekrety wróżki

Fajna książka dla dzieci

Fajna książka dla dzieci

Fajne były te sekrety wróżek. JEDYNE JAKIE PAMIĘTAM; że istnieją dwa rodzaje wróżek dobre i złe i obydwa rodzaje wróżek zbierają zęby tylko, że te złe nie dawały nic w zamian, np. pieniędzy, słodkości tylko je brały do jakiejś tam ważnej rzeczy a zarazem niebezpiecznej. Tę książke czytałam w drugiej klasie. Pamiętam, że po tej książce chciałam czytać tylko książi o wróżkach, ale w naszej biblotece znalazłam tylko dwie takie ksiązki tą i jeszcze jedną, która nie pamiętam jak się nazywała, niestety:)Serdecznie zachęcam wszystkie dziewczynki lubiące wróżki do przeczytania tej książki:)

Bardzo fajna książka, o wróżkach,które mają duże kłopoty :)

Bardzo fajna książka, o wróżkach,które mają duże kłopoty :)

Dodaj cytat z książki Sekrety wróżek