Sekrety wróżek

Wydawnictwo: Jaguar
Fairy Secrets
978-83-60010-99-0
Dorota_1988

Ellie nie wierzyła, że w Welsh, tam, gdzie mieszka jej ciotka, spotka prawdziwą wróżkę. A jednak! Myfanwy i Bronwen, kwiatowe wróżki z doliny, zdradzają dziewczynce swój sekret. Nieopodal domu ciotki znajduje się stare muzeum zabawek, a w nim wrota do krainy wróżek! Niektóre ze zgromadzonych w budynku zabawek mogą nawet ożyć przy drobnej pomocy ze strony skrzydlatych czarodziejek… Ktoś jednak chce zamknąć muzeum, a wraz z nim przejście do innego świata. Czy Ellie, zwyczajna mała dziewczynka, może pomóc wróżkom i muzealnym zabawkom, nim wszystkie niezwykłe istoty zostaną zmuszone, by na zawsze opuścić dolinę?

Jucia58542 | 2014-09-19

Fajne były te sekrety wróżek. JEDYNE JAKIE PAMIĘTAM; że istnieją dwa rodzaje wróżek dobre i złe i obydwa rodzaje wróżek zbierają zęby tylko, że te złe nie dawały nic w zamian, np. pieniędzy, słodkości tylko je brały do jakiejś tam ważnej rzeczy a zarazem niebezpiecznej. Tę książke czytałam w drugiej klasie. Pamiętam, że po tej książce chciałam czytać tylko książi o wróżkach, ale w naszej biblotece znalazłam tylko dwie takie ksiązki tą i jeszcze jedną, która nie pamiętam jak się nazywała, niestety:)Serdecznie zachęcam wszystkie dziewczynki lubiące wróżki do przeczytania tej książki:)

martad | 2013-08-16

Bardzo fajna książka, o wróżkach,które mają duże kłopoty :)

mystye | 2015-04-22
Przeczytana: 2010 rok