Fotografia cyfrowa według Davida Pogue'a

David Pogue's Digital Photography: The Missing Manual
978-83-246-2433-1
hobby
Puma

Odkryj tajemnice fotografii cyfrowej * Jak korzystać z milionów opcji współczesnych aparatów cyfrowych? * Jak tworzyć profesjonalne artystyczne fotografie? * Jak wykorzystywać darmowe programy do katalogowania i edycji zdjęć? Dzięki wielkiej popularności aparatów cyfrowych każdy może być dziś fotografem i nie wymaga to ani wielkich nakładów finansowych, ani szczególnej wiedzy....

Odkryj tajemnice fotografii cyfrowej

* Jak korzystać z milionów opcji współczesnych aparatów cyfrowych?
* Jak tworzyć profesjonalne artystyczne fotografie?
* Jak wykorzystywać darmowe programy do katalogowania i edycji zdjęć?

Dzięki wielkiej popularności aparatów cyfrowych każdy może być dziś fotografem i nie wymaga to ani wielkich nakładów finansowych, ani szczególnej wiedzy. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje zdjęcia były naprawdę piękne, koniecznie powinieneś przeczytać tę książkę. Wykorzystując porady zawarte w podręczniku, sprawisz, że Twoje fotografie będą nie tylko oglądane, ale i podziwiane. Krótko mówiąc, zdobędziesz umiejętności tworzenia i obróbki profesjonalnej fotografii artystycznej.

Książka "Fotografia cyfrowa według Davida Pogue’a" zawiera najważniejsze informacje na temat profesjonalnej fotografii, aparatów i akcesoriów fotograficznych, a także szereg instrukcji na temat cyfrowej obróbki zdjęć. Tym samym ukazuje cały cykl powstawania perfekcyjnej fotografii. Z tego podręcznika dowiesz się, w jaki sposób sprawnie i efektywnie posługiwać się programami do edycji zdjęć oraz jak zarządzać fotografiami. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące artystycznej kompozycji obrazu czy oświetlenia. Nauczysz się retuszować fotografie, poprawiać ich kontrast, obliczać rozdzielczość, przygotowywać do druku i zamieszczenia w Internecie.

* Kompozycja zdjęcia
* Obliczanie rozdzielczości
* Zdjęcia elektroniczne

olob | 2012-11-29
Przeczytana: sierpień 2012

Kilka poważnych błędów merytorycznych, początkujący fotograf zostanie ogłupiony. Są lepsze książki.

orzeszky | 2015-05-01
hunter | 2013-07-21