Toksyczni koledzy. Jak postępować z trudnymi współpracownikami

Tłumaczenie: Paweł Luboński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia na co dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
8 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Toxic coworkers : how to deal with dysfunctional people on the job
978-83-7554-047-5
poradniki
czupirek

Każdy z nas ma w pracy do czynienia z kimś "trudnym", z osobą, co do której można mieć pewność, że z byle powodu wybuchnie, obrazi się lub powie coś zupełnie niestosownego. Ktoś pomyśli: "Ten gość jest po prostu stuknięty" - i zapewne będzie miał rację. Znaczna część takich współpracowników, z którymi nie sposób się dogadać, rzeczywiście cierpi na rozwinięte zaburzenia osobowości. W tej...

W tej książce autorzy uczą nas rozpoznawać powszechnie występujące typy problemów lub zaburzeń osobowościowych, pomagają nam zrozumieć ich źródła i wypracować sposób postępowania z takimi ludźmi. Kiedy więc następnym razem przyczepi się do ciebie narcyz z recepcji albo będziesz czegoś pilnie potrzebował od schizoidalnego osobnika zarządzającego magazynem, będziesz wiedział, jak się zachować, by osiągnąć cel.

mroowkojad | 2012-05-01
Przeczytana: 01 maja 2012

Pouczająca, z opisem zaburzeń osobowości oraz z propozycją sposobów jak radzić sobie z osobami wszelkiego rodzaju, właśnie o takich zaburzeniach.

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone