Toksyczni koledzy. Jak postępować z trudnymi współpracownikami

Alan A. CavaiolaNeil J. Lavender Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Seria: Psychologia na Co Dzień poradniki
Toxic coworkers : how to deal with dysfunctional people on the job
Paweł Luboński
Jacek Santorski & Co
Toxic coworkers : how to deal with dysfunctional people on the job
poradniki
Paweł Luboński
Psychologia na Co Dzień

W książce został bardzo ciekawie poruszony problem zaburzeń osobowości. Książka nikogo nie potępia, a pokazuje, jak radzić sobie z osobami, których ten problem dotknął. Takich ludzi nie wolno stygmatyzować, sądzę, ale nie można pozwolić, aby zawładnęli naszym życiem. Czytałam ją z zaciekawieniem i sądzę, że sięgnę po podobną literaturę w najbliższej przyszłości.

Pouczająca, z opisem zaburzeń osobowości oraz z propozycją sposobów jak radzić sobie z osobami wszelkiego rodzaju, właśnie o takich zaburzeniach.

• Psychologia
  • Relacje interpersonalne