Toksyczni koledzy. Jak postępować z trudnymi współpracownikami

Okładka książki Toksyczni koledzy. Jak postępować z trudnymi współpracownikami
Alan A. CavaiolaNeil J. Lavender Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Seria: Psychologia na Co Dzień poradniki
poradniki
Psychologia na Co Dzień
Toxic coworkers : how to deal with dysfunctional people on the job
Jacek Santorski & Co
2008-01-01
2008-01-01
Paweł Luboński

więcej Więcej

W książce został bardzo ciekawie poruszony problem zaburzeń osobowości. Książka nikogo nie potępia, a pokazuje, jak radzić sobie z osobami, których ten problem dotknął. Takich ludzi nie wolno stygmatyzować, sądzę, ale nie można pozwolić, aby zawładnęli naszym życiem. Czytałam ją z zaciekawieniem i sądzę, że sięgnę po podobną literaturę w najbliższej przyszłości.

Pouczająca, z opisem zaburzeń osobowości oraz z propozycją sposobów jak radzić sobie z osobami wszelkiego rodzaju, właśnie o takich zaburzeniach.

• Psychologia
  • Chcę przeczytać - psychologia i rozwój osobisty
  • Może kiedyś
  • Pożyczone
  • Relacje interpersonalne
  • Do przeczytania w 2019

Dodaj cytat z książki Toksyczni koledzy. Jak postępować z trudnymi współpracownikami