Donald Tusk. Droga do władzy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pod Lupą Newsweeka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
literatura faktu
piotrex

Autorzy zajrzeli za kulisy prywatnego i politycznego życia obecnego premiera. Pokazują Tuska jakiego jeszcze nie znaliśmy. W dzieciństwie wychowywany twardą ręką przez despotycznego ojca. W młodości, jak wielu Polaków poszukujący wolności. W wieku dorosłym zręczny polityk, choć nie zawsze odnoszący sukcesy. Wreszcie dojrzały patron polskich liberałów. Premier. W przyszłości być może prezydent...

W dzieciństwie wychowywany twardą ręką przez despotycznego ojca. W młodości, jak wielu Polaków poszukujący wolności. W wieku dorosłym zręczny polityk, choć nie zawsze odnoszący sukcesy. Wreszcie dojrzały patron polskich liberałów. Premier. W przyszłości być może prezydent RP. Jak to się stało, że ten człowiek po latach walki wreszcie wspiął się na szczyt? I jakim kosztem?

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2008

źródło okładki: http://www.ringieraxelspringer.pl/