Czwarta władza

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
literatura faktu
dona

Czwarta władza to książka pasjonująca. Najbardziej pewnie dla samych zainteresowanych, czyli dziennikarzy i polityków (dla nich to zresztą lektura obowiązkowa). Ale nie tylko. Dla zwykłych czytelników też: mają oto okazję zajrzeć do kuchni mediów, poznać mechanizmy kreujące jeśli nie samą rzeczywistość, to przynajmniej „fakty prasowe”. Zebrane (i jak skomentowane!) przez Witolda Beresia teksty źródłowe, czyli najważniejsze publikacje prasowe ostatniego dziesięciolecia, czynią z książki niemalże antologię dokumentu, z której czerpać mogą wszelkiej maści badacze historii narodu, państwa i społeczeństwa; także ich dewiacji.

Ernest | 2017-02-05
Death_In_August | 2016-08-28