Piekło jest zawsze dzisiaj

Tłumaczenie: Olga Eberhardt
Cykl: Nick Miller (tom 3)
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Hell is always Today
Konrad

Inne wydania

Strumień światła padł na czarny skórzany but, oświetlił nogi, zmiętą, podartą rozpustnie do góry spódnicę, wreszcie spoczął na twarzy młodej kobiety. Głowa nienaturalnie skręcona w bok, leżała w kałuży, a oczy spoglądały w ciemność.

Bardzo przyjemny kryminał. Co prawda od pewnego momentu zakończenie jest dosyć przewidywalne, ale i tak czyta się dobrze. Fakt faktem mało zachęcający drobny druk, ale i tak warto przeczytać.

wiejskifilozof | 2014-05-19

Czego ja się spodziewałem ? Ano świetnej sensacji i mrocznego napięcia.A co dostałem ? Nawet dobrą fabułę.I tyle.Książka,do przeczytania w dzień,szybko.Mimo,małych liter.Ot nie wiele wnosi do kanonu literatury światowej.
Szybka książka i nic więcej.

Pami | 2014-05-26
Przeczytana: 26 maja 2014

Klasyka kryminału. Książka warta uwagi i swojego czasu, aby ją przeczytać. Mamy tu wszystko co potrzeba: morderstwa, wątekmiłosny z uciekinierem, trudną zagadkę do rozwikłania. Mimo, że jest tylko 176 stron warto przeczytać:-)

Awenturyna | 2013-03-06
Na półkach: Przeczytane, Kryminały, 2013
Przeczytana: 05 marca 2013

Jedna z najsłabszych, jakie ostatnio czytałam. Praktycznie zero napięcia, brak spójności w tekście i brak specyficznej atmosfery charakterystycznej dla powieści sensacyjnych. Osobiście - nie polecam...

Casthaluth | 2011-01-23

Ta sama książka wydana pod dwoma różnymi tytułami "Piekło jest zawsze dzisiaj" oraz "Piekło może zdarzyć się wszędzie"

Karlin | 2014-08-23
Przeczytana: 23 czerwca 2013

Bardzo ciekawa książka. Jedna z najlepszych Higginsa według mnie. Trzyma w napięciu do samego końca. Gorąco polecam.

Iwciaax3 | 2016-09-30
Przeczytana: 30 września 2016