Jak mówić komplementy. Psychologia pozytywnej komunikacji.

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
978-83-7489-220-9
asia

zięki tej książce poznasz sekrety dobrego komplementu. Dowiesz się: – od czego trzeba zacząć, – co mówić, kiedy i jak, – jak przyjmować komplementy. Komplement bywa utożsamiany z pochlebstwem i często wzbudza podejrzenie, że jego autor ma nieszczere intencje. Zazwyczaj wprawia rozmówcę w zakłopotanie, czasem nawet w zażenowanie. Dlaczego? Autorka proponuje powrót do zapomnianej sztuki...

zięki tej książce poznasz sekrety dobrego komplementu. Dowiesz się:
– od czego trzeba zacząć,
– co mówić, kiedy i jak,
– jak przyjmować komplementy.

Autorka proponuje powrót do zapomnianej sztuki prawienia komplementów. Wszystkiego w życiu jakoś się uczymy, czemu więc nie nauczyć się, jak być dla siebie miłym na co dzień? Mówienie komplementów jest elementem pozytywnej komunikacji. Utwierdza drugiego człowieka w tym, co w nim cenne i dobre, a nawet wydobywa te pozytywne wartości na światło dzienne.

ark0601 | 2016-09-19
Przeczytana: 18 września 2016