Odkryj swe przeszłe wcielenia

Tłumaczenie: Marek Czekański
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
How to uncover your past lives
978-83-7404-737-1
Anna

* Jakie argumenty przemawiają za istnieniem reinkarnacji? * Jak stosować medytację i autohipnozę, by odkryć przeszłość? * Czy można przewidzieć czas i miejsce następnej inkarnacji? Na pewno nie raz zastanawiałeś się, skąd bierze się przekonanie o tym, że ktoś jest naszą "pokrewną duszą" albo z czego wynika zjawisko deja vu. Może warto poszukać odpowiedzi na te pytania w wiedzy o...

* Jakie argumenty przemawiają za istnieniem reinkarnacji?
* Jak stosować medytację i autohipnozę, by odkryć przeszłość?
* Czy można przewidzieć czas i miejsce następnej inkarnacji?
Na pewno nie raz zastanawiałeś się, skąd bierze się przekonanie o tym, że ktoś jest naszą "pokrewną duszą" albo z czego wynika zjawisko deja vu. Może warto poszukać odpowiedzi na te pytania w wiedzy o reinkarnacji? Okazją do tego jest lektura duchowego przewodnika opracowanego przez organizatora sympozjów i warsztatów gromadzących ludzi z całych Stanów Zjednoczonych. Znajdziesz tu dziesiątki ćwiczeń ułatwiających dostęp do poprzednich wcieleń. Dowiesz się, jaki wpływ ma poprzednie życie na teraźniejszość - na Twoją pracę, związki i zdrowie.

olguska | 2010-12-17

możesz sie dowiedzieć kim byłeś w poprzednim wcieleniu jak to zrobic trzeba przeczytać

Yoicks | 2015-12-20
surrealice | 2013-11-18