Punkt zapalny

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Cykl: Kay Scarpetta (tom 9)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Point of Origin
Kara

W tajemniczym pożarze na farmie magnata prasowego ginie młoda, piękna kobieta. Wkrótce wybuchają następne pożary, są też nowe ofiary. Okazuje się, że podobne sprawy zdarzały się wcześniej, ślady prowadzą w przeszłość i są niezwykle skomplikowane. Ludzie popełniający przerażające zbrodnie są wciąż na wolności, dążąc do ostatecznego celu... Doktor Kay Scarpetta, której pomagają stary przyjaciel,...

Doktor Kay Scarpetta, której pomagają stary przyjaciel, kapitan policji Pete Marino, i siostrzenica Lucy, odkrywa tajemnicę podpaleń i łączący je wątek - dla obu kobiet jest to także sprawa osobista. Czy i tym razem doktor Scarpetcie uda się pokonać zło w jego najbardziej wynaturzonej postaci?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Punkt_zapalny-p-1320-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Punkt_zapalny-p-1320-.html

kawa_arabska | 2014-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2014

To moje drugie spotkanie z tą autorką. Tym razem w wersji angielskiej. Interesujący kryminał. Na pewno poznam kolejne części wkrótce, ale tym razem zacznę od pierwszej książki Post Mortem.

tatzi | 2016-12-01
Agnieszka W | 2016-11-27