Detektyw Zack i tajemnica czerwonego kapelusza

Tłumaczenie: Tomasz Paczuski
Wydawnictwo: Gejzer
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Detective Zack and the red hat mystery
978-83-87895-51-8
dona

Wyprawa Zacka na Bliski Wschód przybiera tajemniczy obrót. Od kiedy człowiek w czerwonym kapeluszu przyłączył się do ich grupy, ktoś usiłuje wykraść torbę z kamerą wideo. Od góry Synaj do Jerycha i od doliny, gdzie Dawid walczył z Goliatem, do sadzawki Gibeonu Zack wraz z nowo poznaną przyjaciółką Stef i Ahmedem próbują wyprzedzać o krok złodzieja, jednocześnie zbierając tropy, które świadczą o tym, że biblijne historie zdarzyły się w rzeczywistości. Kto ukradł samochód i torbę z rzeczami Zacka? Dlaczego człowiek w czerwonym kapeluszu zawsze znika, gdy okazuje się że coś zginęło? I czy pułapka, którą Zack zastawia na złodzieja, okaże się dobrym pomysłem?

PahaludO | 2010-08-17

Kolejny tom przygód Zacka.

Madge | 2013-10-06
Rifka | 2013-05-13