Zakładniczka

Tłumaczenie: Magdalena Jędrzejak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
The Devil's Due
8372641900
romanse, zakładniczka, miłość
Nemosja

Bonnie MacTavish, młoda Szkotka, dorastała wśród czterech starszych braci i odznacza się temperamentem równie ognistym jak jej włosy. To właśnie jej zasługą jest schwytanie Anglika Graya Sinclaira, podejrzanego o dokonanie morderstwa. Kiedy jednak, kierując się emocjami, rada klanu skazuje Graya na karę śmierci, Bonnie zaczyna mieć wątpliwości, czy ów wyrok jest sprawiedliwy. Dręczona wyrzutami sumienia postanawia uwolnić przystojnego cudzoziemca, on jednak znajduje sposób, by ja przechytrzyć i nie tylko uciec z więzienia, ale też wziąć ją jako zakładniczkę.

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2003

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-190-0

eve12lina | 2017-02-04
Calebornia | 2016-06-25