Towarzyska gra

Tłumaczenie: Krystyna Chmiel
Cykl: Powieść Sentymentalna (tom 2)
Wydawnictwo: Studio 96
Mating Game
838921346X
megii24

"Zostaw wiadomość na sekretarce..." "Dodzwoniliście się do Mallory Ginelli, znanej również pod pseudonimem Zoe Wilde, autorki romansów. Nie zastaliście mnie w domu, gdyż - wierzcie albo nie - pewien brytyjski naukowiec nazwiskiem Dexter Harrington zafundował mi wycieczkę do Anglii. Uważał bowiem, że taka Zoe może wiele wnieść do jego rozprawy na temat życia seksualnego gatunku ludzkiego, a...

"Zostaw wiadomość na sekretarce..."

"Dodzwoniliście się do Mallory Ginelli, znanej również pod pseudonimem Zoe Wilde, autorki romansów. Nie zastaliście mnie w domu, gdyż - wierzcie albo nie - pewien brytyjski naukowiec nazwiskiem Dexter Harrington zafundował mi wycieczkę do Anglii. Uważał bowiem, że taka Zoe może wiele wnieść do jego rozprawy na temat życia seksualnego gatunku ludzkiego, a kimże ja w końcu jestem, aby polemizować z absolwentem Oksfordu?

Prawdę mówiąc, nie przyznałam mu się, że w sprawach seksu mam doświadczenie... no, powiedzmy, głównie teoretyczne. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest, że gdybyśmy byli bohaterami którejś z moich książek, na pewno zakochalibyśmy się w sobie na zabój!"

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie