Podniebne loty

Cykl: Aniołki (tom 3) | Seria: Książki Super
Wydawnictwo: Amber
Angels Unlimited: Flying High
DaiHelsing

Średniowieczna Francja. Trwają przygotowania do krucjaty dziecięcej. Kupcy proponują dzieciom, że przewiozą je swoimi statkami do Ziemi Świętej. Za darmo. To wydaje się Agencji podejrzane. I tu zaczyna się nowa misja Melanii. Dość prosta. No, może niezupełnie. Zwłaszcza że nie tylko anielscy wysłannicy potrafią podróżować w czasie...

źródło opisu: [Amber, 2002]

Fantasmagoria | 2011-08-12
Przeczytana: 2007 rok

Gdy byłam młodsza uwielbiałam tą książkę. Teraz postanowiłam przeczytać ją ponownie - sprawdzić, czy dalej będzie mi się tak podobać. Nie zawiodłam się. Książkę przeczytałam w niecałą godzinę, a wciągnęła mnie tak jak kiedyś, gdy czytałam ją razem z siostrą. Świetna dla osób w każdym wieku. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam trzy kolejne tomy, które sobie kupiłam.

Marcelina | 2012-07-16
Amy392 | 2011-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2011

Całkiem fajna książka dla nastolatek. Kolejne przygody Melanii, anielskiej agentki. Tym razem ona i jej przyjaciele wyruszają z misją do trzynastowiecznej Francji, gdzie trwa Dziecięca Krucjata. Przyjemnie się czyta. Polecam!

adrianna-es | 2017-03-30
Przeczytana: 07 maja 2002