Wczesna interwencja terapeutyczna. Stymulacja rozwoju dziecka. Od noworodka do 6 roku życia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne
978-83-89434-19-7
mantra

Książka przeznaczona jest dla terapeutów, logopedów, pedagogów, nauczycieli przedszkoli, rodziców i opiekunów dzieci zdrowych oraz dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Opisuje w sposób przystępny wszystkie sfery rozwojowe dzieci od pierwszego miesiąca do zakończenia szóstego roku życia (tj. motoryka, spostrzeganie wzrokowe, słuchowe, mowa, zabawa, także rozwój społeczny). Podaje wiele przykładów ćwiczeń stymulujących dla każdego etapu rozwojowego. Dodatkowo posiada rozdział zawierający wskazówki dotyczące wczesnej nauki czytania. Autorki są terapeutkami z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju mowy oraz z różnorodnymi zespołami chorobowymi.

Kasia | 2013-07-21

Jest to pozycja, którą można polecić każdemu rodzicowi, nie tylko temu, który boryka się z problemami rozwojowymi swojego dziecka.

Adelina | 2014-07-30
Przeczytana: 31 stycznia 2013

Każdy logopeda powinien ją znać na pamięć :). Bardzo przydatna w mojej pracy. Bardzo polecam!

Art_emida | 2013-03-23
Przeczytana: 23 marca 2013

Trudno oznaczyć jako przeczytaną, bo sięgam po nią dość często ;) Już niedługo nauczę się na pamięć :)) Polecam

Monika Kramarczyk | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016