Okładka książki Wczesna interwencja terapeutyczna. Stymulacja rozwoju dziecka. Od noworodka do 6 roku życia Jagoda Cieszyńska, Marta Korendo
Jagoda CieszyńskaMarta Korendo Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Edukacyjne
2007-01-01
2007-01-01
978-83-89434-19-7
psychologia rozwojowa dziecka rozwój dziecka emocjonalny rozwój dziecka wczesna interwencja

Okładka książki Język dwulatka Melinda Blau, Tracy Hogg
Język dwulatka Melinda Blau, Tracy...
Okładka książki Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko Patrick Fanning, Dana Landis, Matthew McKay, Kim Paleg
Kiedy twoja zł... Patrick Fanning, Da...
Okładka książki Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole Adele Faber, Elaine Mazlish
Jak mówić, żeb... Adele Faber, Elaine...

Nie jest to książka, którą czyta się jednym tchem i odkłada na zapomnianą półkę lub od dawna zakurzony regał... do tej książki powraca się wciąż i wciąż, i ciągle wyłapuje się z niej nowe, istotne rzeczy. Warto mieć ją dla samego siebie, nie tylko wtedy, gdy jest się nauczycielem, terapeutą, pedagogiem, ale również wtedy, gdy jest się tylko (lub raczej AŻ) RODZICEM.

Jedna z najważniejszych książek nauczyciela, logopedy, terapeuty małego dziecka

Jedna z najważniejszych książek nauczyciela, logopedy, terapeuty małego dziecka

Każdy logopeda powinien ją znać na pamięć :). Bardzo przydatna w mojej pracy. Bardzo polecam!

Jest to pozycja, którą można polecić każdemu rodzicowi, nie tylko temu, który boryka się z problemami rozwojowymi swojego dziecka.

Trudno oznaczyć jako przeczytaną, bo sięgam po nią dość często ;) Już niedługo nauczę się na pamięć :)) Polecam

• Pedagogika
  • Praca