Okładka książki Zmierzch Romanowów. Ostatni wiek imperialnej Rosji

historia
typ
papier
Łukasz Kuć
6,77 (22 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Książka przedstawia wizerunek Romanowów w życiu codziennym, publicznym i w polityce, na tle zmian w świecie oraz w ich państwie. Znakomicie napisana, zawiera fascynujące informacje o osobowościach i charakterach jej członków, o ich miłościach i antypatiach, o układach w jakie wchodzili, o prowadzonych przez nich politycznych grach i intrygach.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
sardynka_22 | 2011-10-13
Przeczytana: 13 października 2011

Książka bardzo mi się podobała, jednak czegoś mi w niej brakowało. Na tle innych pozycji traktujących o Romanowach wypada nieco blado. Mimo to jest to lekka lektura i zapewne wielu przypadnie ona do gustu.

irefry | 2014-08-22

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica