DON'T BET ON LOVE
miłość
Grace

Gary Hadley to wspaniały chłopiec; niestety, jest trochę ciapowaty. Tymczasem jego przyjaciel, Mark, założył się, że Gary pojawi się na balu z najładniejszą dziewczyną w szkole. Żeby wygrać zakład, Mark nie przebiera w środkach. Na przykład, szantażem zmusza swoją siostrę, Molly, by spróbowała zmienić Gary'ego w pożeracza dziewczęcych serc. Ku ogromnemu zaskoczeniu dziewczyny, nieporadny przyjaciel brata zamienia się w niezwykle atrakcyjnego chłopaka.

Czy Mark wygra zakład, czy też siostra wszystko popsuje, bo sama zakocha się w Garrym?

Ivy | 2012-10-10

Gary Hadley to wspaniały chłopiec, niestety, jest trochę ciapowaty. Tymczasem jego przyjaciel, Mark, założył się, że Gary pojawi się na balu z najładniejszą dziewczyną w szkole. Żeby wygrać zakład, Mark nie przebiera w środkach. Na przykład, szantażem zmusza swą siostrę, Molly, by próbowała zamienić Gary'ego w pożeracza dziewczęcych serc. Ku ogromnemu zaskoczeniu dziewczyny, nieporadny przyjaciel brata zamienia się w niezwykle atrakcyjnego chłopaka.

Czy Mark wygra zakład, czy też siostra wszystko popsuję, bo sama zakocha się w Garrym?

Historia jest opowiadana z punktu widzenia siostry bliźniaczki Marka, Molly. Wszystko zaczyna się w kuchni, gdzie jej brat jest dla niej szczególnie miły i podlizuję się jak mało kto. Oczywiście, ona od samego początku węszy podstęp. I jej domysły okazują się trafne. Chłopak opowiada jej o swoim zakładzie, w którym jego przyjaciel, Gary, ma się udać na bal z najładniejszą dziewczyną w całej szkole, Colette. W tym celu prosi o pomoc swoją siostrę....

Uwielbiam serię "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty". Jest bardzo fajna. Ta książka również. Polecam ;)

Przeczytałam tę książkę jednym tchem. Bardzo lekka, przyjemna, wciągająca. Polecam!

Daria Giziewska | 2012-04-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

fajna książka . ; *
Miło się ja czytało .