Życie Jezusa

Desire of Ages
historia
historia
Franciszek

Poczytna, ponadwyznaniowa biografia Jezusa, obfitująca w bogate myśli teologiczne. Piękne opisy służby dla innych, szlachetności, godności i wolności osobistej każdego człowieka.

Seria 'Konflikt wieków'.

Roman Dłużniewski | 2016-12-16

Przepiękna książka. I to nie tylko dla chrześcijan. Życie Nauczyciela jest niby znane, ale... właśnie, "niby". Warto przeczytać, warto do tej książki wracać.

Konwalia | 2014-04-02
Przeczytana: 01 kwietnia 2014

Dla wyrażenia opinii posłużę się cytatem z przedmowy do tej książki: "Dedykuję tę książkę wszystkim poszukiwaczom nieprzemijającego szczęścia. Niech stanie się ona przyczynkiem zaspokojenia tęsknot tych z nas, którzy już weszli na drogę światła Bożego. Ona bowiem wskazuje kierunek Życia Wiecznego."
Od siebie dodam tylko iż żałuję, że przeleżała w mojej domowej biblioteczce prawie dwadzieścia lat. Szkoda, wielka szkoda.

Wiktoria Madej | 2011-06-10
Przeczytana: styczeń 2011

Cudowna opowieść o życiu, śmierci i zmartwychwstaniu Wielkiego Duchowego Przywódcy, Mistrza i Zbawiciela, zawiera wiele pięknych opisów przeżyć wewnętrznych Jezusa Jego zmagania z niesprawiedliwością, pogardą i nienawiścią jaką rodzaj ludzki okazał swemu Stwórcy. To również opowieść o miłości pokonującej wszelkie bariery o miłości silniejszej niż śmierć!!!

IwonaF3 | 2010-07-11
Na półkach: Posiadam, Teraz czytam, Ulubione

Dla tych, którzy chcą jeszcze bliżej poznać tytułowego bohatera. Plus film "Opowieść o Zbawicielu". Czytam wydanie z 1960, dla mnie bomba. Piękna polszczyzna, bez cięć.

Camerieri | 2014-01-08
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Obowiązkowa pozycja dla każdego chrześcijanina!

krystyna kalinowska | 2012-03-08

Bardzo często do niej powracałam.....

Itak | 2016-10-22
Przeczytana: 31 lipca 2010