Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy: jak być konsekwentnym i unikać półśrodków

Tłumaczenie: Elżbieta Mistachowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zbyt zajęci by się nie modlić". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Esprit
Who you are when no one's looking: choosing consistency, resisting
978-83-60040-09-6
filozofia i etyka
Magdalena

Dajemy z siebie wszystko, gdy ktoś nas ocenia. Ale jacy jesteśmy, gdy nikt nie patrzy? To wtedy na jaw wychodzi charakter – bycie konsekwentnym nawet wtedy, gdy wydaje się, że jest to bez znaczenia. Odwaga. Dyscyplina. Wizja. Wytrwałość. Miłość. Te cechy charakteru szybko stają się zagrożone. Zbyt często słyszymy o rozpadających się małżeństwach, rządach mijających się z prawdą, oszukujących przedsiębiorcach i skandalach wstrząsających kościołem. Ale z Bożym prowadzeniem i mocą, możemy budować charakter, który będzie trwał pomimo pokus i trudności.

źródło opisu: www.esprit.com.pl

źródło okładki: www.esprit.com.pl

matandrin | 2015-02-05
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Świetna książka, przeczytałem ją dwa razy pod rząd i uważam że była genialna. Piszcie co chcecie, ale mnie ona bardzo zmotywowała do działania, pokazała mi że wytrwałość to jest coś czego mi brakuje i że wytrwałość ma w sobie pierwiastek wiary, wiary w to że się uda. Całość napisana jest w duchu chrześcijańskim, a więc nie zawiera technik samorealizacji rodem z dalekiego wschodu. Polecam ją każdej osobie, która po serii upadków musi się zdobyć na to aby powstać jeszcze raz i iść dalej z Bogiem. "U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe"

JasiekN | 2012-11-19
Przeczytana: 2012 rok

Prawdziwa kuźnia charakteru, potrzebna zwłaszcza wtedy, gdy zawalasz coraz więcej własnych postanowień

jacenty | 2011-04-27
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: luty 2011

Jak kształtować swój charakter, kto by pomyślał, że może być to aż takie proste, jak przedstawia to Bill Hybels.
Prostym językiem, opierając się na swoim życiu i Piśmie Świętym pokazuje jak dojrzewać i pracować nad swoim charakterem.

Barbara | 2016-08-13
Daniel Kuśmider | 2016-01-11