Pan Guma i gobliny

Wydawnictwo: Egmont Polska
Mr Gum and the Goblins
Pan Guma
Inne

Dobry wieczór, dzielny czytelniku! Czy jesteś dostatecznie dzielny, aby razem z Polcią i Piątkiem wspiąć się na Górę Goblinów i walczyć z Siłami Zła? Bo nie chcę później słyszeć, że cię nie ostrzegłem! W tej książce występują miecze, trolle, wiedźmy i coś, co wygląda jak korniszon. A we wszystko jest zamieszany ten stary skórkowaniec, pan Guma. Na moje baki, to SAKRAMENCKA EPOPEJA!

Adrian | 2015-11-14
Na półkach: Nie mam już, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Książka jakoś mnie nie zaciekawia.

gabrysia | 2012-12-26
Przeczytana: 23 grudnia 2012

Genialna!
Bohaterowie są uwięzieni w studni, z której nie mogą się wydostać, a banda goblinów, którym przewodzi Pan Guma i jego pomocnik Kuba Jakub III chcą zniszczyć całe Lamowo Zdolne. Jak może przydać się zwykły królik? Jaką piosenkę ułoży banda goblinów? O tym musicie przeczytać.
śmieszy do rozpuku, wciąga i nie można oderwać wzroku, historia mrożąca krew w żyłach po prostu MUSICIE przeczytać!

Łucja | 2015-11-13
Przeczytana: 2011 rok