Karolka Karotka. Kłótnia w klubie silnych dziewczyn

Tłumaczenie: Elżbieta Zarych
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Karo Karotte- Zoffi im Club der starken Madchen

Klub Silnych Dziewczyn nie potrafił w żaden sposób cieszyć się feriami, zanosiło się więc na śmiertelnie nudny tydzień. Ale wszystko zmieniło się błyskawicznie, kiedy Karolka Karotka wpadła na pomysł, że będą zarabiały na kieszonkowe jako opiekunki do dzieci. Wydawało się, że trafiły z tym pomysłem w dziesiątkę! Ale kiedy nagle pojawił się Jakob, wszystko stanęło na głowie, a ich przyjaźń została wystawiona na ciężką próbę.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie