Kuba

Kiedy nad parkiem szaleje burza, Percy nie może spać. Następnego dnia rano odkrywa, że porywisty wiatr wyrwał z korzeniami stary dąb. To prawdziwa katastrofa dla wszystkich zwierząt, które w nim mieszkały. Percy jednak szybko obmyśla sposób, by znaleźć przyjaciołom nowy dom. Ta wspaniała opowieść o Percym i jego przyjaciołach zwierzętach zawiera piękny plakat – niespodziankę. Jaką? Przekonaj...

Ta wspaniała opowieść o Percym i jego przyjaciołach zwierzętach zawiera piękny plakat – niespodziankę. Jaką? Przekonaj się o tym sam!

źródło opisu: http://www.ameet.pl

źródło okładki: http://www.ameet.pl

mukla | 2018-05-16

Nasza ulubiona ksiazka z calej serii. Rozkladana ilustracja jest przepiekna.