Niby bajki

Wydawnictwo: Rhema
Niby bajki
83-920210-2-9
Omnikoron

Wszystko mówi tytuł tej książeczki. Bo niby to są bajki. A właściwie nie bajki, tylko nasza rzeczywistość. Niby to się dzieje nie wiadomo gdzie. A tymczasem wiadomo, że dzieje się to tu na ziemi, wśród nas. A nawet więcej. To nie tylko wśród nas, ale to my sami jesteśmy tacy.

Omnikoron | 2010-05-16
Na półkach: Przeczytane, Moje książki

Powiem tak - takie opowiadania trzeba dzieciom czytać lub dawać w prezencie. Mają wszystko czego potrzeba aby dziecko zaciekawić, zainteresować i zatrzymać w miejscu. Nie ma sensu wspominać o walorach edukacyjnych, bo te z książek ks. Malinowksiego wylewają się strumieniami. Opowiadania lekkie i przyjemne na przemian z poważnymi i poruszającymi poważne kwestie. To są książki, które się pamięta, do których się wraca.

Małgo Zaremba | 2015-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Mama mi je czytała jak byłam mała, teraz do nich wróciłam i dalej mi się podobają, choć teraz bardziej mnie wzruszają niż cieszą. Jasna strona katolicyzmu. Myślę, że przy dobrych chęciach spodobają się nawet ateistom. ;)

bea993 | 2014-07-23
kptRed | 2013-03-26