E-mail od Pana Boga do dzieci

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Otrzymałeś wspaniały e-mail! Szybko, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą! Jest pełna maili od Pana Boga! Masz szansę, aby zalogować się w sercu Boga i odkryć, jaki jesteś dla Niego wyjątkowy. Czasami życie pełne jest trudności, ale Bóg jest zawsze gotów, aby ci pomóc. On cię kocha i pragnie, abyś wiódł szczęśliwe życie. Dzisiaj połącz się on-line z Bogiem i doświadcz potęgi Jego miłości! "e-mail od Pana Boga do dzieci" jest tym, czego potrzebujesz, podejmując ważne decyzje! Jedynie ten e-mail da ci pokój, miłość i siłę, abyś każdego dnia z uśmiechem mógł stawiać czoło Twojemu życiu.

PRZEMEK | 2013-07-25
Przeczytana: 2011 rok

Czytałem swojemu synowi kilkakrotnie.Podoba mu się. mnie też się podoba.
Teraz za jakieś 4 lata będę czytał swojej córeczce.

Książkę czyta się całkiem przyjemnie, poza tym dziecko wiele rozumie i pamięta z tych opowieści(wiadomości). Polecam

cassssandre | 2015-08-04
Marzix | 2014-06-19