Lobo: Wyzwolony cz. 2

Cykl: Lobo
Wydawnictwo: Mandragora
Lobo: Unbound
komiksy

Część druga przygód stwora o imieniu Lobo.

Wkp | 2013-06-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ XXXI

Lobo przybywa na Dalekie Rubieże skąd wyrusza na planetę Jaba Daba Du, gdzie ma zabić Nababa Abui. Jego poszukiwania nie są wcale łatwe, bo wszyscy mieszkańcy na jakiekolwiek pytanie popełniają bardzo wybuchowe i widowiskowe samobójstwa. Ale czy Lobo może to zniechęcić czy zapewnić mu tylko dodatkową rozrywkę?

Druga część "Wyzwolonego" to historia na tym samym poziomie co jedynka. Niezły scenariusz pełen czarnego humoru, genialne ilustracje Alexa Horleya, i sporo zaskoczeń. To bez dwóch zdań jeden z lepszych Lobo w naszym nadwiślańskim kraju i polecam go wszystkim, którzy chcą niezobowiązująco zabawić się przez kilka minut.

Koneser_Klasyki | 2014-12-05

I tu się zaczynają schody, albowiem to już nie to samo, co legendarny "Ostatni Czarnian" czy "LoboCop" - wszystko się zmieniło, a najbardziej jebie po oczach kreska komiksu.

Jest nadal jak to w stylu Ważniaka - śmiesznie i krwawo - ale to już nie to co kiedyś, a szkoda bo było tak zajebiście i bezbłędnie...! Ogólnie bardzo dobra pozycja, warta lektury.

QUEENfan | 2017-03-27
Miły90 | 2016-12-08