Sekrety charakteru zawarte w piśmie : jak wykonać ekspertyzę grafologiczną

Wydawnictwo: Medium
83-87025-38-0
grafologia, pismo, analiza
poradniki
Kam

Jest to pierwszy polski pełny podręcznik grafologii, którego autorka niezwykle szczegółowo omawia cechy charakterystyczne pisma ręcznego, jak kształt i wielkość liter, pochylenie, nacisk itp., opatrując je odpowiednimi interpretacjami psychologicznymi. Dokładna analiza naszego pisma nie tylko pozwoli nam lepiej zrozumieć samych siebie, ale też, jak twierdzi słynny psychografolog Tadeusz...

Dokładna analiza naszego pisma nie tylko pozwoli nam lepiej zrozumieć samych siebie, ale też, jak twierdzi słynny psychografolog Tadeusz Machowski, pomoże:
-wybrać właściwego partnera życiowego czy wspólnika;
-odsłonić ukryte zdolności czy talent i określić odpowiedni kierunek edukacji i pracy'
-wykryć nasze ambicje, frustracje, emocje, potencjał seksualny;
-odpowiedzieć na pytania: "Kim jestem?" , "Kim chcę być?" , "Kim mogę być?";
-ujawnić ukryte problemy zdrowotne.
Dzięki tej książce, wprowadzającej w tajniki grafologii, każdy będzie mógł zobaczyć siebie i innych ludzi bez maski.

Doris | 2014-03-27
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Chyba najlepsza książka ze wszystkich jakie posiadam na temat grafologii. Bardzo szczegółowa, można się z niej naprawdę wiele nauczyć.

Ikki | 2011-05-19

Nie jestem specjalistką;-), moim zdaniem jedna z ciekawszych pozycji zajmująca się tematyką psychografologii. Polecam zainteresowanym.

Ellmaris | 2016-03-17
milsean | 2015-10-10