Sekrety charakteru zawarte w piśmie : jak wykonać ekspertyzę grafologiczną

Okładka książki Sekrety charakteru zawarte w piśmie : jak wykonać ekspertyzę grafologiczną
Aleskandra Obrębska Wydawnictwo: Medium poradniki
poradniki
Medium
2004-01-01
2004-01-01
83-87025-38-0
grafologia pismo analiza

więcej Więcej

Chyba najlepsza książka ze wszystkich jakie posiadam na temat grafologii. Bardzo szczegółowa, można się z niej naprawdę wiele nauczyć.

Nie jestem specjalistką;-), moim zdaniem jedna z ciekawszych pozycji zajmująca się tematyką psychografologii. Polecam zainteresowanym.

• Chcę w prezencie
  • Do szpitala
  • Przeczytane w 2015 roku
  • Dostępne w bibliotece
  • Psychologia, poradniki i inne
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Sekrety charakteru zawarte w piśmie : jak wykonać ekspertyzę grafologiczną